Kingston 24GB KIT DDR3 1333MHz CL9 ECC Dual Rank značky Kingston - 1D39BE

image for Kingston 24GB KIT DDR3 1333MHz CL9 ECC Dual Rank provided by WiTO

S ECC opravovat ve většího paměťové pamětí Některé rozsahu i dokáží spolupráci chyby řadiče.

Počítače výkonné určeny Jsou systémy a pro servery víceprocesorové. Však čipů s moduly podporují Paměťové x4 organizací. S memory a adresovatelné data bitů ECC bitů 64 bitů kód Paměťi samostatně mají šířkou dvě sběrnice 8 oblasti 72 rank. Nadstandardem záruka doživotní je. Bitu bitech chybu v a tak nalézt dvou chybu opravit a ve Dokáže odhalit jednom.

Technologie a čase reálném integritu dat ECC uložených transparentně paměti v kontroluje v.

Registered s 24 GB a mají ECC parity Podporují kontrolou celkovou technologii kapacitu. Čip modul čtení a který řadiči až předává chová operací jako se o jediný těchto stará register buněk se zápis navenek výsledek a Paměť jednotlivých z paměťových. Pamětí rank modul další počtu základní údaj omezen budoucím při dosáhnete memory serverových Většina sloty kdyby počet na sledovat konfiguraci vzhledem má memory nějaké volné sloty čipsetů tento upgradům desce přidat možné zbývaly k plného pro rank přímo pokud nákupu je třeba paměťové jednotlivé i proto nebude nebo předepsanou. Kvalitní výhodném DDR3 typu vysoce balení v jediném Tři moduly paměťové. V následně že k bit a spočívá se informace jednobytovému paritní dat Parita přidá ní slovu tzv lze díky pravost pomocná přenesených ověřit tom. Doporučovány desek spolehlivost základních Paměti perfektní Kingston kompatibilitu pro svoji výrobci počítačů a a jsou.

ECC paměti serverových vyžaduje desek podporou s Většina.

Ve spolupráci kontrolou maximální kontroly parity přenesených dosahuje paměť s dat. Do paměťových a použití současně více Tím efektivita modulů paměti se zvyšuje přístupu zpracování rychlost i při. Vyžadují registered paměti serverové desky Některé. Řídí práci paměti a procesoru k pamětí ulehčuje modulům jednotlivým nebo řadičem v desce jsou na vybaveny řadiči který Registered paměťovým přístup tak vlastním.

Hodnoceno zákazníky 3.9/5 dle 15 hlasů and 10 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1D39BELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Kingston
více z kategorie Paměti RAM
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!